RU

Янукович виключає можливість злиття "Газпрому" і "Нафтогазу"

25.05.2011, 15:35
Янукович виключає можливість злиття
485a2c441b61a38c2c853c688942165f.jpg

Янукович виключає можливість злиття "Газпрому" і "Нафтогазу"

Президент України Віктор Янукович виключає можливість злиття "Нафтогазу України" і "Газпрому", яка була запропонована Прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним. Про це Президент України повідомив в інтерв'ю "Bloomberg" у вівторок, 24 травня.

"Якщо Україна буде продавати частину своїх енергетичних ресурсів, це буде зроблено прозоро, на ринкових умовах", - цитує видання В.Януковича.

За словами глави держави, такі великі підприємства, як енергетичні компанії, будуть проходити реєстрацію на первинне публічне розміщення акцій (IPO) в найближчому майбутньому.

Разом з тим, Україна хоче переглянути газові угоди з Росією, оскільки, зі слів В.Януковича, вони дискримінаційні.

Нагадаємо, Президент України збирається зустрітися з російським колегою Дмитром Медведєвим наприкінці червня. В інтерв'ю "Bloomberg" В.Янукович повідомив, що збирається домагатися від Росії зниження цін на природний газ майже на 20% - до $240 за тисячу кубометрів.

Тим часом у Києві тривають переговори Міністра енергетики і вугільної промисловості України Юрія Бойка і керівника російського "Газпрому" Олексія Міллера щодо формули розрахунку ціни на газ для України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини