RU

Янукович: Україна втрачає від корупції 20 млрд. грн. у рік

08.06.2011, 17:20
Янукович: Україна втрачає від корупції 20 млрд. грн. у рік - Фото
483a2b9e82d60035ea0330564297e451.jpg

Янукович: Україна втрачає від корупції 20 млрд. грн. у рік

Президент України Віктор Янукович заявив, що від корупції українське суспільство щорічно втрачає близько 20 млрд. грн. – це гроші, які не надійшли до бюджету, або були розкрадені через корупційні схеми. Про це він заявив сьогодні під час засідання національного антикорупційного комітету.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що у сфері протидії корупції сьогодні є цілий ряд проблем, які вимагають рішення на політичному рівні. "Ми з вами добре знаємо, що корупція перетворилася в Україні у спосіб існування бюрократичного апарату і є причиною масштабної тенізації економіки. Вона несе загрозу безпеки нашої країни", - наголосив він.

Президент додав, що внаслідок корупційних операцій у сфері державних закупівель від 10 до 15% державного бюджету осідає у кишенях чиновників, а це, за його словами, 4-7 мільярдів доларів.

"Розкрадення бюджетних коштів і стратегічних ресурсів у країні – землі, надра – стало постійною новиною у нашій державі. Поширення корупції стало системним, і ми з вами повинні запропонувати, яким чином ми будемо боротися з цим явищем", - сказав він.

За словами глави держави, корупція сьогодні виступає гальмом модернізації і політичного курсу реформ. Янукович наголосив, що результатом корупційних схем є неотримані інвестиції, відсутність грошей на модернізацію, розбиті дороги, надхмарні ціни на житло, бідна медицина і освіта.

"Україна платить велику ціну за корупцію. Корупційний податок тяжким тягарем лягає загалом на всю економіку держави", - сказав він.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини