RU

Янукович ставить Азарову завдання реформувати податкову службу

06.12.2010, 10:55
Янукович ставить Азарову завдання реформувати податкову службу - Фото
87181f0ca5bf7efe12a785598e922dfd.jpg

Янукович ставить Азарову завдання реформувати податкову службу
Державна податкова служба потребує реформування, і це - завдання найближчого майбутнього для Кабінету Міністрів. Про це в інтерв'ю газеті "Сегодня" сказав Президент України Віктор Янукович.

"На жаль, на останньому етапі розробки Податкового кодексу в ньому проскакали декілька норм, що викликали протести частини підприємців. Особисто я це пов'язую з тим, що "хотіли як краще, а вийшло як завжди". У результаті Податковий кодекс фактично скасував презумпцію невинності платника податків. Не має значення, з чиєї вини до кодексу потрапила ця норма, важливіше, що це положення неконституційне і недемократичне", - сказав глава держави.

Тому, за словами В.Януковича, він як гарант конституційних прав і свобод громадян України виступив категорично проти посилення позицій ДПАУ і обмеження прав підприємців. "Податкова служба потребує реформування, і це - завдання найближчого майбутнього для Кабінету Міністрів", - наголосив Президент України.

Нагадаємо, раніше Президент В.Янукович застосував право вето до Податкового кодексу і вимагав, щоб робоча група у найкоротший термін створила документ, який сприяв би модернізації економіки, виведенню її з тіні, створенню прозорого механізму бюджетних ресурсів. 2 грудня Верховна Рада прийняла Податковий кодекс у новій редакції з пропозиціями глави держави. 3 грудня Президент України підписав документ, а 4 грудня він був опублікований в офіційному виданні парламенту "Голос України".

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини