RU

Янукович схвалює демонтаж "Міста свободи"

03.12.2010, 13:55
Янукович схвалює демонтаж
126fab0340b84bad5741b92d0ca1d857.jpg

Янукович схвалює демонтаж "Міста свободи"
Президент України Віктор Янукович вважає демократичним процесом демонтаж наметового містечка на Площі незалежності у Києві. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

"Ті процеси, які останнім часом проходять в Україні, на нашу думку, повністю відповідають демократичним процесам. Період підготовки Податкового кодексу був недостатнім для прийняття цього важливого рішення для всієї держави, яка зачіпала кожну галузь кожного регіону фактично кожну сім'ю. Тому люди висловили свою думку, яку треба було врахувати, і вчора вона була врахована рішенням парламенту з ініціативи Президента", - зазначив В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами глави держави, діалог з цього питання пройшов прийнятно і вчора він завершився прийняттям відповідного рішення. "Щодо подальших дій, вони також були у площині демократичній, оскільки дотримання законів в Україні обов'язкове для всіх. Сьогодні у Києві на тому місці, де вчора стояли намети, встановлюється новорічна ялинка і дуже скоро люди почнуть святкувати Новий рік", - додав він.

Президент України наголосив, що влада підтримує бажання киян жити у спокої і стабільності. "І ми будемо все робити для того, щоб це було завжди і були нормальні настрої, тим більше я не бачу ніякого мотиву, щоб настрої були поганими. А спроби деяких політичних сил зштовхнути державну владу з киянами не вдалися", - сказав В.Янукович.

Нагадаємо, сьогодні вночі було демонтовано наметове містечко протестуючих проти Податкового кодексу. Депутати опозиційних фракцій звернуться до Генеральної прокуратури з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності організаторів нічного розгону наметового містечка на площі Незалежності.

22 листопада на площі Незалежності підприємці почали безстрокову акцію протесту, вимагаючи від Президента ветувати Податковий Кодекс, і відправити у відставку його авторів. Вчора, 2 грудня, Верховна Рада прийняла новий Податковий кодекс з пропозиціями Президента Віктора Януковича. Попередня редакція цього документа, підготовлена урядом і прийнята переважно парламентською більшістю, була ветована.

Фоторепортаж "Спецназ і комунальники зачистили податковий Майдан">>>

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини