Янукович ще не читав Податковий кодекс

22.11.2010, 14:42

Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін запевняє, що глава держави Віктор Янукович розгляне звернення підприємців, які виступають проти вступ

Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін запевняє, що глава держави Віктор Янукович розгляне звернення підприємців, які виступають проти вступу в силу нового Податкового кодексу. Про це С.Льовочкін заявив у коментарі журналістам сьогодні у Брюсселі.

"Звернення пікетувальників відповідно до чинного законодавства зареєстровано в Адміністрації Президента і буде розглянуто главою держави", - зазначив С.Льовочкін, якого цитує УНІАН.

Водночас С.Льовочкін звернув увагу, що Податковий кодекс, який був прийнятий 18 листопада, ще не надійшов на розгляд Президента України з Верховної Ради. "Тому на сьогодні у Президента немає юридичних підстав для прийняття свого рішення стосовно цього закону", - зазначив глава АП.

"Ми радимо всім небайдужим до цього питання набратися терпіння і дати змогу Президенту України ознайомитися з остаточним текстом прийнятого Податкового кодексу для прийняття рішення", - зазначив С. Льовочкін.

Нагадаємо, сьогодні у Києві підприємці протестують проти нового Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою на минулому тижні. Вони почали свою акцію на площі Незалежності, після чого прийшли до Адміністрації Президента з вимогою до В.Януковича накласти вето на цей Податковий кодекс.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев