RU

Янукович ще не читав Податковий кодекс

22.11.2010, 14:42

Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін запевняє, що глава держави Віктор Янукович розгляне звернення підприємців, які виступають проти вступу в силу нового Податкового кодексу. Про це С.Льовочкін заявив у коментарі журналістам сьогодні у Брюсселі.

"Звернення пікетувальників відповідно до чинного законодавства зареєстровано в Адміністрації Президента і буде розглянуто главою держави", - зазначив С.Льовочкін, якого цитує УНІАН.

Водночас С.Льовочкін звернув увагу, що Податковий кодекс, який був прийнятий 18 листопада, ще не надійшов на розгляд Президента України з Верховної Ради. "Тому на сьогодні у Президента немає юридичних підстав для прийняття свого рішення стосовно цього закону", - зазначив глава АП.

"Ми радимо всім небайдужим до цього питання набратися терпіння і дати змогу Президенту України ознайомитися з остаточним текстом прийнятого Податкового кодексу для прийняття рішення", - зазначив С. Льовочкін.

Нагадаємо, сьогодні у Києві підприємці протестують проти нового Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою на минулому тижні. Вони почали свою акцію на площі Незалежності, після чого прийшли до Адміністрації Президента з вимогою до В.Януковича накласти вето на цей Податковий кодекс.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини