RU

Янукович розраховує вкласти в енергетику до 5 млрд. грн.

23.02.2011, 09:25
Янукович розраховує вкласти в енергетику до 5 млрд. грн. - Фото
7e2678d705f46e9c6bc1fb3aca809a59.jpg

Янукович розраховує вкласти в енергетику до 5 млрд. грн.

Україна планує спрямувати у модернізацію енергетичної інфраструктури від 3 до 5 млрд. грн. інвестицій. Про це під час засідання Комітету економічних реформ повідомив Президент України Віктор Янукович.

"Для модернізації зношеної інфраструктури, яка не зможе задовольнити потреби зростаючої економіки, до галузі електроенергетики буде залучено від 3 до 5 млрд. грн. інвестицій. Цей ресурс ми отримаємо внаслідок приватизації із залученням до конкурсу провідних світових компаній", - зазначив В.Янукович, якого цитує прес-служба Президента України.

Цього року, за словами В.Януковича, буде підготовлено все для будівництва "LNG-термінала" для перевалки зрідженого природного газу. "Такий національний проект ми затвердили минулого року. Він допоможе диверсифікувати енергопостачання України і балансувати ціни і тарифи на внутрішньому ринку", - наголосив глава держави.

Президент звернув увагу уряду на необхідність ретельного виконання домовленостей з реалізації національних проектів. "Реалізація кожного з них - це відповідний критерій успіху нашої роботи", - сказав В.Янукович.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>
Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини