Янукович розпорядився почати виплати вкладникам "Родовід Банку"

15.03.2011, 16:50
Янукович розпорядився почати виплати вкладникам
332eda8f8e087fbb7e785faaa0f3ff23.jpg

Вкладникам повертатимуть внески незалежно від суми, яку вони поклали на рахунки "Родовід Банку". Найближчим часом НБУ разом із Кабінетом Міністрів прийме відповідне рішення

Янукович розпорядився почати виплати вкладникам "Родовід Банку"
Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України і Національному банку України почати виплати вкладникам "Родовід Банку". Про це йшлося сьогодні під час зустрічі глави держави з Головою НБУ Сергієм Арбузовим.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, С.Арбузов наголосив: "Найближчим часом НБУ разом з Кабінетом Міністрів приймуть спільне рішення про початок виплати внесків вкладникам "Родовід Банку". Вкладникам будуть повертати внески незалежно від суми, яку вони поклали на рахунки "Родовід Банку". Це - принципова позиція Президента".

Як відомо, під час телевізійного проекту "Розмова з країною" главі держави було адресовано немало питань щодо повернення внесків вкладникам "Родовід Банку". Сьогоднішнє рішення Президента стало його реакцією на порушену громадянами проблему.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-Міністр України Микола Азаров заявив, що питання з "Родовід банком" вирішиться у вже у березні. "Я хочу заспокоїти людей. Рішення щодо "Родоводу" практично прийнято. Усі вкладники будуть приєднані до надійного державного банку, і отримають можливість отримати свої внески, а робота з активами і пасивами цього банку буде продовжена", - зазначив М.Азаров.

Банки і банківські послуги: добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Сергій Арбузов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев