RU

Янукович розпорядився почати виплати вкладникам "Родовід Банку"

15.03.2011, 16:50
Янукович розпорядився почати виплати вкладникам
332eda8f8e087fbb7e785faaa0f3ff23.jpg

Янукович розпорядився почати виплати вкладникам "Родовід Банку"
Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України і Національному банку України почати виплати вкладникам "Родовід Банку". Про це йшлося сьогодні під час зустрічі глави держави з Головою НБУ Сергієм Арбузовим.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, С.Арбузов наголосив: "Найближчим часом НБУ разом з Кабінетом Міністрів приймуть спільне рішення про початок виплати внесків вкладникам "Родовід Банку". Вкладникам будуть повертати внески незалежно від суми, яку вони поклали на рахунки "Родовід Банку". Це - принципова позиція Президента".

Як відомо, під час телевізійного проекту "Розмова з країною" главі держави було адресовано немало питань щодо повернення внесків вкладникам "Родовід Банку". Сьогоднішнє рішення Президента стало його реакцією на порушену громадянами проблему.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-Міністр України Микола Азаров заявив, що питання з "Родовід банком" вирішиться у вже у березні. "Я хочу заспокоїти людей. Рішення щодо "Родоводу" практично прийнято. Усі вкладники будуть приєднані до надійного державного банку, і отримають можливість отримати свої внески, а робота з активами і пасивами цього банку буде продовжена", - зазначив М.Азаров.

Банки і банківські послуги: добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Сергій Арбузов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини