RU

Янукович розказав голові Microsoft про потенціал України

05.11.2010, 15:50
Янукович розказав голові Microsoft про потенціал України - Фото
68c5c84704b956092445ffafaf3f6c33.jpg

Янукович розказав голові Microsoft про потенціал України
Президент України Віктор Янукович провів зустріч з Генеральним директором корпорації Microsoft Стівом Балмером.

Як повідомляє прес-служба Президента України, вітаючи гостя в Києві, глава держави подякував йому за сприяння розвитку відносин між компанією Microsoft та Україною.

"Я хочу відзначити важливість діяльності компанії в Україні в напрямку розвитку інформаційних технологій та реалізації інноваційних проектів в сфері освіти", - зазначив В. Янукович.

Президент висловив переконання, що ознакою сьогодення є стрімкий розвиток науки і техніки, а також технологічний та науковий обмін. "Конкурентоспроможність економіки визначається темпами впровадження новітніх науково-технічних розробок та рівнем розвитку наукоємного виробництва", - зауважив Віктор Янукович.

Саме тому, підкреслив Президент, Україна обрала для свого подальшого розвитку інноваційно-інвестиційну модель, положення щодо якої зафіксовані зокрема у Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки.

Сьогодні, наголосив Президент, у нашої держави є багато передумов для прийняття саме такого шляху свого розвитку. "Ми маємо значний науково-технічний потенціал - розвинену систему учбових і наукових інститутів, кваліфікованих спеціалістів та науковців", - нагадав Віктор Янукович.

На сьогодні, відзначив Глава держави, основним завданням для нас є активізація використання потенціалу науки, адже з цим пов’язаний процес технологічної модернізації економіки, впровадження інноваційних технологій у виробництво тощо.

Зв'язок, IT: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини