RU

Янукович: Реприватизації "АрселорМіттал Кривий Ріг" не буде

08.10.2010, 13:39
Янукович: Реприватизації
be546b997b9488446500ec20d6d5b1d8.jpg

Янукович: Реприватизації "АрселорМіттал Кривий Ріг" не буде
Питання про розрив угоди з компанією "АрселорМіттал", яка придбала комбінат "Криворіжсталь", не буде підійматися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в Парижі під час офіційного візиту.

"Реприватизації не буде", - заявив В. Янукович, якого цитує УНІАН.

Президент України сказав, що причиною проблем з компанією "АрселорМіттал Кривий Ріг" стало те, що Фонд держмайна України не виніс на засідання уряду питання про перенесення термінів виконання інвестиційної програми компанією "АрселорМіттал", а самочинно продовжив ці терміни.

За його словами, Генпрокуратура взялась за відповідне питання, але, зазначив він, всі проблеми будуть вирішені в рамках підписаного між урядом і компанією договору.

В. Янукович повідомив також, що найближчим часом планує зустрітися з власниками компанії, щоб з'ясувати всі обставини, пов'язані з цією справою.

Нагадаємо, в липні 2010 року ГПУ подала позов Фонду держмайна і компанії "АрселорМіттал Дуйсбург Гмбх" про скасування Додаткової угоди до Договору купівлі-продажу від 14 травня 2009 р. Разом з тим, за даними компанії, згідно з Договором про купівлю-продаж "Криворожсталі", всі суперечки між сторонами підлягають розгляду виключно в Міжнародному комерційному арбітражному суді (МКАС) при Торговельно-промисловій палаті України (ТППУ).

Представники ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" підозрюють, що підприємство хочуть повернути в державну власність.

ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг": довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини