RU

Янукович радить японським інвесторам ловити "ідеальний момент"

19.01.2011, 10:15
Янукович радить японським інвесторам ловити
7080865445eced90014e05592cd75c19.jpg

Янукович радить японським інвесторам ловити "ідеальний момент"

Президент України Віктор Янукович вважає, що в Україні настав ідеальний час для успішного інвестування. Про це він сказав сьогодні у Токіо під час першого українсько-японського форуму "Інвестиційні можливості України".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, звертаючись до представників японського бізнесу, В.Янукович сказав: "Уявіть собі одну з найбільших європейських країн, яка з одного боку межує з Росією, з іншого - з Європейським Союзом, а ще з одного має широкий вихід до Чорного моря. Уявіть собі країну, яка будує сучасні космічні кораблі, літаки та іншу новітню продукцію машинобудування. Уявіть собі країну з практично необмеженим потенціалом сільського господарства, країну, яка входить у десятку світових лідерів за кількістю дипломованих програмістів, країну з освіченим, працелюбним народом, для якого нинішній історичний момент - це момент істини. Момент випробування і випробування на здатність бути успішним. Якщо все це скласти разом, то у результаті ви побачите ідеальний момент для успішного здійснення інвестування".

Президент України зазначив, що мистецтво інвестора полягає у тому, щоб у правильний час опинитися у правильному місці і прийняти правильне рішення. "Сьогодні Україна - це "три в одному": правильне місце, правильний час і правильне рішення", - зазначив В. Янукович, додавши, що закликає японських бізнесменів повірити не словам, а конкретним цифрам.

Подолавши економічний спад, Україна вийшла на етап стабільного розвитку, констатував В.Янукович. Президент України, зокрема, нагадав, що, за підсумками 2010 року, зростання ВВП становило близько 5%, а промислового виробництва - близько 11%.

"Наступного року, за деякими прогнозами, Україна матиме один із найкращих показників зростання ВВП на континенті", - наголосив В.Янукович.

"Я хочу ще раз наголосити високу зацікавленість України у присутності японського бізнесу у всіх галузях нашої економіки і освоєнні японським капіталом перспективного українського ринку. Тому запрошую підприємства і компанії Японії серйозно переглянути свої стратегії розвитку бізнесу в українському напрямі, з урахуванням позитивних змін, які відбулися в нашій державі за останні місяці", - сказав В.Янукович.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини