RU

Янукович пропонує віддати гроші МВФ населенню

25.06.2009, 16:36

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що кошти Міжнародного валютного фонду (МВФ) треба спрямувати насамперед на підвищення рівня соціального захисту громадян. Про це В.Янукович заявив на брифінгу під час робочої поїздки у Запоріжжі.

"Ці гроші треба спрямувати на першочергові заходи. Насамперед - на збільшення прожиткового мінімуму, на збільшення пенсій і зарплат. У другу чергу ці кошти необхідно спрямувати в реальний сектор економіки. Треба спрямовувати туди, де працюватиме виробництво", - цитує В.Януковича прес-служба Партії регіонів.

При цьому В.Янукович наголосив, що "Євро 2012" - це шанс для всієї економіки України вийти з кризи. Лідер Партії регіонів вказав, що ні в якому разі не можна допустити нецільового використання кредиту МВФ і розбазарювання виділених грошей.

"Ми не можемо допустити, щоб ці гроші бездарно і неефективно використовувалися купкою тих політиків, які пустили країну під укіс. Крім того, перш ніж брати кредит, треба знати, на яких умовах ми беремо гроші, і влаштовують вони нас чи ні", - заявив В.Янукович.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна збирається клопотатися перед МВФ про спрямування чергового траншу на фінансування бюджетного дефіциту при збільшенні його обсягів до $3,8 млрд.

МВФ 5 листопада 2008 року ухвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту обсягом $16,43 млрд. для зміцнення довіри у фінансовому секторі і допомоги економіці країни, потерпілій від світової фінансової кризи. У листопаді 2008 року Україна отримала перший транш кредиту в розмірі $4,5 млрд. 12 травня в Україну надійшов другий транш на суму $2,6 млрд.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини