RU

Янукович про нацпроекти: Процес пішов

02.11.2010, 13:38
Янукович про нацпроекти: Процес пішов - Фото
7c266e1b68968fe9d4705fc02230ba43.jpg

Янукович про нацпроекти: Процес пішов

Президент України Віктор Янукович вважає, що процес реалізації національних проектів пішов. Про це глава держави заявив під час засідання робочої групи "Національні проекти" Комітету з економічних реформ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович зазначив, що кожний із затверджених у серпні цього року національний проект є втіленням процесу реформ у країні. "Вони визначають нову якість і новий рівень розвитку відповідних галузей економіки і спрямовані на розв'язання окремих соціальних проблем або економічного оновлення цілих регіонів", - заявив Президент України.

В.Янукович наголосив, що вже скоро національні проекти стануть своєрідним орієнтиром розвитку, а їхнє планування і реалізація будуть частиною структурних реформ національної економіки і поліпшення якості життя.

"Крім того, я також наполягаю, щоб найближчим часом були підготовлені потужні національні проекти у таких сферах, як агропромисловий комплекс, авіакосмічна галузь, інноваційна інфраструктура, гуманітарна політика та інші сфери", - зазначив глава держави.

Нагадаємо, Президент України 8 вересня підписав Указ "Про заходи щодо визначення і реалізації проектів у пріоритетних напрямах соціально-економічного і культурного розвитку", в якому, зокрема, доручив уряду запропонувати зміни до законодавства з метою ввести статус Національних проектів, а також у двомісячний термін розробити і затвердити до 10 національних проектів щодо кожного з чотирьох напрямів, підтриманих Комітетом з економічних реформ. Згідно з Указом, йдеться про такі чотири напрями: "Нова енергія", "Нова якість життя", "Нова інфраструктура", "Олімпійська надія-2022".

Раніше Верховна Рада України виділила 24,7 млн. грн. Державному агентству України з управління національними проектами.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини