Янукович призначив Цушка главою АМКУ

Янукович призначив Цушка главою АМКУ - Фото
16.12.2010, 18:55

Президент України Віктор Янукович призначив Василя Цушка главою Антимонопольного комітету України. Відповідний Указ N1130/2010 від 16 грудня оприлюднений на сайті глави держави

Янукович призначив Цушка главою АМКУ
Президент України Віктор Янукович призначив Василя Цушка (на фото)главоюАнтимонопольного комітету України. Відповідний Указ N1130/2010 від 16 грудня оприлюднений на сайті глави держави.

14 грудня Верховна Рада дала згоду на звільнення Президентом України Олексія Костусєва з посади глави Антимонопольного комітету і на призначення главою держави на цю посаду В.Цушка.

Нагадаємо, раніше Президент України вніс подання у Верховну Раду щодо призначення В.Цушка главою Антимонопольного комітету України. В.Цушко очолив Міністерство економіки після перемоги на виборах В.Януковича, довіреною особою якого на виборах 2010 року він виступив в Одеській області, і створення в березні парламентської коаліції.

Нагадаємо також, що А.Костусєв на минулих місцевих виборах був обраний мером Одеси.

Внаслідок адміністративної реформи Міністерство економіки було реорганізовано у Міністерство економіки і торгівлі. Пост Міністра дістався Першому віце-прем'єру Андрію Клюєву.

Василь Цушко: біографія та добірка новин>>>


Популярне