RU

Янукович: Прийняття пенсійної реформи дозволить підняти пенсії в рази

01.07.2011, 21:40
Янукович: Прийняття пенсійної реформи дозволить підняти пенсії в рази - Фото
096a89b8205f83a8bc5bf6d0546f615f.jpg

Янукович: Прийняття пенсійної реформи дозволить підняти пенсії в рази
Президент України Віктор Янукович (на фото) запевняє, що прийняття пенсійної реформи дозволить за декілька років підняти пенсії в Україні в рази. Про це він заявив сьогодні в ході україно-вірменського бізнесу-форуму під головуванням глав держав України і Вірменії.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про пенсійну реформу, Янукович відмітив, що підвищити пенсії в Україні допоможе трирівнева пенсійна система. "Підвищити не на відсотки, оскільки ми зараз рахуємо, наприклад, на 12 відсотків. Що це таке для людей? Це нічого. Нам треба підіймати пенсії не на відсотки, а в рази", - сказав він.

Зі слів глави держави, подібний ривок був зроблений в 2004 році. "Я тоді був прем'єр-міністром. Ми підняли пенсії в 2,5 рази. У той час цей був порятунок для пенсіонерів", - сказав президент.

Янукович нагадав, що тоді, в ході виборчої кампанії йому доводилося багато їздити по Україні і зустрічатися з людьми. "Я заходив часто в магазини і бачив як ці старенькі ручками брали цей шматочок масла, ковбаси. Руки тряслися, тому що вони вже роками не бачили цю їжу. Особливо в селах. І я заходив, вони на мене дивилися, як говорять, на живого - їм не вірилося. І задавали мені питання: а правда, що після виборів ви у нас заберете цю пенсію?, - "розказав він.

Глава держави назвав таку ситуацію ганьбою і додав, що піти від нього можна лише з прийняттям пенсійної реформи. "Так, це болюче, але ми повинні це зробити і ввести цю систему. Ми повинні чітко собі сказати, що через декілька років пенсія буде в два рази більше. Ще через декілька років - в три рази більше. І ми це зробимо", - завірив він.

Зі слів Януковича, влада зможе зітхнути з полегшенням, коли на одного пенсіонера в Україні буде доводитися три працюючих людини.

Нагадаємо, 17 червня цього року Верховна Рада України прийняла за основу урядовий законопроект "Про заходи по законодавчому забезпеченню реформування пенсійної системи" N7455.

Партія регіонів: довідка і підбірка новин>>>
Пенсійна реформа: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини