RU

Янукович поспішає почати реалізацію проектів із Казахстаном

15.09.2010, 13:25

Президент України Віктор Янукович впевнений, що візит Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва значно активізує і виведе на новий рівень відносини двох держав. Про це він заявив сьогодні під час зустрічі глав двох країн із представниками ділових кіл.

"Ми чекаємо набагато більш активних позицій від наших друзів, і ми цього хочемо і від українського бізнесу. Всі конкретні пропозиції і плани ми хотіли б побачити якнайшвидше і почати їхню реалізацію, всі умови для цього створені", - зазначив В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Янукович наголосив, що зі свого боку Україна буде робити все для розвитку і підтримки двосторонніх відносин, зокрема, на рівні ділових кіл. "Роботи має бути багато, особливо зараз, коли ми поставили такі амбіційні завдання, і нам дуже приємно, що наші колеги приймають і десяти-, і п'ятнадцяти- і двадцятирічні програми, і здійснюють глобальні проекти. Це дуже добре, такий погляд у майбутнє завжди дає надії на поліпшення життя і додає ентузіазму у вирішенні щоденних питань", - сказав він.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини