RU

Янукович: Партія регіонів продовжить блокувати роботу парламенту

14.07.2009, 13:46

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляє, що очолювана ним парламентська фракція сьогодні продовжить блокувати роботу парламенту, доки першим питанням Верховна Рада не розгляне зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" щодо підвищення прожиткового мінімуму і розміру мінімальної заробітної плати. Про це він заявив сьогодні під час робочої поїздки у Дніпропетровськ.

"У нас немає іншого шляху. Однозначним пріоритетом для нас є питання життя людей, наших виборців", - пояснив позицію Партії регіонів В.Янукович, якого цитує УНІАН.

Водночас він висловив думку, що запропоновані фракцією БЮТ для розгляду на сьогоднішньому позачерговому засіданні парламенту законопроекти про фінансування програми підготовки України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, а також про рефінансування банків необхідно допрацювати.

"Вважаю, що ці закони - про підготовку до Євро-2012 і про рефінансування банків - необхідно приймати у першому читанні. Але їх необхідно допрацювати", - сказав В.Янукович.

Разом з тим він критично висловився про стан виконання програми підготовки до Євро-2012, оскільки, за його словами, з 7 млрд.грн., передбачених на ці цілі у держбюджеті, освоєне всього 10% коштів.

Крім того, лідер Партії регіонів вказав, що питання рефінансування банків необхідно розглядати лише за умови надання урядом всебічної інформації про умови і напрями використання кредиту Міжнародного валютного фонду.

Говорячи про перспективи остаточного прийняття запланованих на сьогодні на порядку денному роботи Верховної Ради змін до закону про вибори Президента, В.Янукович вказав, що при прийнятті цього законопроекту повинні бути враховані зауваження і пропозиції всіх політичних сил, які планують брати участь у президентській гонці.

Нагадаємо, напередодні Партія регіонів пообіцяла не блокувати роботу Верховної Ради.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини