Янукович підписав закон про земельний кадастр

02.08.2011, 11:15
Янукович підписав закон про земельний кадастр - Фото
bc65f14c606b0048f80d097de0bf923a.jpg

Документ передбачає, що державний земельний кадастр ведеться на електронних і паперових носіях. У разі розбіжностей між відомостями на цих двох носіях, пріоритет мають відомості, викладені на папері

Янукович підписав закон про земельний кадастр

Президент України Віктор Янукович підписав Закон України "Про державний земельний кадастр" (N3613–VI). Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Документ передбачає, що державний земельний кадастр ведеться на електронних і паперових носіях. У разі розбіжностей між відомостями на цих двох носіях, пріоритет мають відомості, викладені на папері. Утримувачем і адміністратором кадастру є центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів.

Об'єктами кадастру є землі в межах державного кордону України, землі в межах адміністративно-територіальних одиниць, обмеження у використанні земель і земельні ділянки.

Зокрема, в кадастр включаються такі відомості про земельні ділянки: кадастровий номер, місцерозташування, опис кордонів, площа, дані про якість земель, цільове призначення, відомості про обмеження у використанні ділянки, нормативно-грошова оцінка, інформація про документацію із землеустрою і оцінки земель, на підставі яких встановлені відомості про ділянку.

Також відомості про ділянку містять таку інформацію про її власника: для фізичних осіб - прізвище, ім'я, по батькові, податковий номер (за винятком тих, хто відмовився від нього за релігійними переконаннями. Такі громадяни вказують номер і серію паспорта), реквізити документа, що засвідчує особу власника.

Для юридичної особи - резидента або нерезидента - найменування юридичної особи, ідентифікаційний номер.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада ухвалила закон "Про державний земельний кадастр" (N8077). Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що наступну сесію Верховна Рада почне з розгляду проекту закону про ринок землі в Україні.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам