RU

Янукович підписав закон про розрахунки за неякісні послуги ЖКГ

28.07.2011, 13:59
Янукович підписав закон про розрахунки за неякісні послуги ЖКГ - Фото
1b5b1f5256316a5275bc3e2e0bd0f23a.jpg

Янукович підписав закон про розрахунки за неякісні послуги ЖКГ
Президент Віктор Янукович підписав закон N3569-VI про внесення змін до законодавства про порядок розрахунків за житлово-комунальні послуги. Цей документ зобов'язує комунальників робити перерахунки у разі надання неякісних послуг.

Закон N3569-VI був прийнятий парламентом 5 липня поточного року.

Згідно із внесеними змінами, відтепер постачальник житлово-комунальних послуг повинен провести перерахунок оплати за послуги, якщо вони не надані або надані не в повному обсязі. При цьому в документі прописано, що комунальні послуги надаються споживачам безперервно, за винятком перерв на проведення ремонтних і профілактичних робіт. Плата за послуги ЖКГ нараховується щомісяця, відповідно до умов договору, в порядку, визначеному Кабінетом міністрів.

Крім того, закон передбачає, що платіжний документ може містити графи, в яких вказані суми, непогашені повністю споживачам в попередні періоди. У той же час, платіжний документ не може містити граф, в яких вказувалися б суми за оплату послуг, не передбачених договором, або доплати за послуги, надані крім передбачених діючими тарифами.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини