RU

Янукович підбив підсумки економічного форуму в Геленджику

04.10.2010, 18:00
Янукович підбив підсумки економічного форуму в Геленджику - Фото
4d76e44e54de764b617acb96f80377c7.jpg

Янукович підбив підсумки економічного форуму в Геленджику
Україна і Російська Федерація запустили механізм міжрегіональної співпраці. Про це сказав Президент України Віктор Янукович після підписання ряду двосторонніх документів, підбиваючи підсумки роботи першого українсько-російського міжрегіонального економічного форуму в Геленджику.

"Напрацьовані певні плани і програми", - наголосив В.Янукович, якого цитує прес-служба глави держави. Звичайно, додав Президент, вони будуть заглиблюватися і доповнюватися.

За його словами, "дуже важливо, що серед них є великі проекти, які ми з Дмитром Анатолієвичем (Медведєвим, - ред.) готові підтримувати". Серед інфраструктурних проектів, які спричиняють найбільшу увагу в обох сторін, окреме місце, як наголосив В.Янукович, займає мостовий перехід Керч-Кавказ. "Ми щойно обговорили ці питання із Президентом Росії, визначили терміни дослідницьких робіт. Потім буде етап проектування… Звичайно, це займе досить тривалий час, адже робота нас чекає дуже серйозна. І в тому, що цей проект потрібний, що він запрацює - немає ніяких сумнівів", - наголосив глава Української держави.

За його словами, Україну цікавить досвід росіян щодо підготовки і проведення зимової Олімпіади у Сочі 2014 року. Президент України звернувся до Президента РФ із проханням підтримати Україну в питанні надання їй права приймати зимові Олімпійські ігри 2022 року в Карпатах.

У кінці виступу глава держави зазначив, що вважає некоректним питання: "Кого ви вибираєте - Росію чи Європу?". "Ми - незалежна держава, яка проводить незалежну політику. А з нашими російськими сусідами у нас є особливі плани, які ми будемо втілювати без шкоди для відносин з іншими нашими партнерами у світі", - резюмував Президент України.

Нагадаємо, сьогодні В.Янукович прибув із робочим візитом у м. Геленджик Краснодарського краю РФ, де взяв участь у першому українсько-російському міжрегіональному економічному форумі. Робочий візит глави Української держави здійснюється за запрошенням Президента Росії.

Українсько-російський міжрегіональний економічний форум організований на виконання домовленостей, досягнутих Президентами України і РФ під час зустрічі 21 квітня 2010 року в Харкові, а також третього засідання українсько-російської міждержавної комісії.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини