RU

Янукович оцінив у $3,5 млрд. підписані з Китаєм документи

20.06.2011, 15:40
Янукович оцінив у $3,5 млрд. підписані з Китаєм документи - Фото
0c9d092a5a34b7fda6ed25d45d01c593.jpg

Янукович оцінив у $3,5 млрд. підписані з Китаєм документи

За орієнтовними підрахунками, фінансове вимірювання підписаних за результатами візиту керівника КНР в Україну контрактів становить $3,5 млрд. Про це заявив президент України Віктор Янукович на загальній прес-конференції з главою КНР Ху Цзіньтао.

Янукович зазначив, що ключовим підсумком державного візиту глави КНР в Україну є встановлення між Україною і Китаєм відносин стратегічного партнерства. "Без перебільшення, це знаменує історичний прорив в українсько-китайських взаємовідносинах", - сказав президент України, коментуючи підписання Загальної декларації про встановлення і розвиток відносин стратегічного партнерства між Україною і КНР.

"Вже сьогодні ми можемо із задоволенням відзначити серйозне практичне напрацювання і реальні досягнення в окремих напрямах взаємодії", - додав глава держави, зазначивши, що це стосується, передусім , сфер інфраструктурного будівництва, енергетики, інноваційного розвитку, високих технологій.

За словами президента, сторони високо оцінили сучасний стан українсько-китайської співпраці і обкреслили ключові завдання на найближчу і середню перспективи.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини