RU

Янукович окреслив схему фінансування нацпроектів

02.11.2010, 16:20

У разі реалізації національних проектів розраховувати треба не на бюджетні кошти, а на інструменти державно-приватного партнерства і залучення інвестицій у національну економіку. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час засідання робочої групи "Національні проекти" Комітету з економічних реформ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович зазначив, що держава, у свою чергу, буде підтримувати реалізацію національних проектів через системні зміни в умовах доступу на ринок, ведення бізнесу, спрощення процедур отримання дозволів та їхню мінімізацію, прозоре законодавче поле.

Крім того, за словами глави держави, в окремих випадках уряд може надати державні гарантії для залучення кредитних ресурсів.

В.Янукович також наголосив, що у системі національних проектів немає "носіїв старих бюрократичних підходів". "Ми будемо прагнути до партнерських відносин. Адже у нас немає часу, як-то кажуть, на розкачку. Орієнтир - виключно на результат", - наголосив він.

Нагадаємо, Президент України 8 вересня підписав Указ "Про заходи щодо визначення і реалізації проектів у пріоритетних напрямах соціально-економічного і культурного розвитку", в якому, зокрема, доручив уряду запропонувати зміни до законодавства з метою ввести статус Національних проектів, а також у двомісячний термін розробити і затвердити до 10 національних проектів з кожного з чотирьох напрямів, підтриманих Комітетом з економічних реформ. Згідно з Указом, йдеться про такі чотири напрями: "Нова енергія", "Нова якість життя", "Нова інфраструктура", "Олімпійська надія-2022".

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини