RU

Янукович обіцяє за свій рахунок погасити борги з зарплат і пенсій

25.02.2010, 11:33

Президент України Віктор Янукович обіцяє насамперед погасити заборгованість з зарплат і пенсій за свій рахунок. Про це він заявив у своєму зверненні після прийняття присяги Президента і вручення йому символів Президента.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович пообіцяв, що всі обіцянки, дані ним народу України, будуть виконані. "Ми виконаємо заборгованість з заробітних плат і пенсій, чого так і не зробив нинішній уряд. Враховуючи катастрофічну ситуацію з державними фінансами, ми зробимо це за рахунок скорочення витрат на бюрократичну систему і почнемо з себе. Одним з моїх перших указів на посту Президента України буде указ про скорочення витрат на Секретаріат Президента та інші структури, які забезпечують його діяльність", - запевнив глава держави.

Нагадаємо, сьогодні В.Янукович прийняв присягу на вірність народу України. Глава КСУ Андрій Стрижак вручив В.Януковичу свідоцтво про вступ на пост Президента України, знак, печатку Президента України, - її В.Янукович продемонстрував залу, - булаву Президента і посвідчення Президента. В.Янукович із задоволеною посмішкою поклав посвідчення у внутрішню кишеню піджака.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини