RU

Янукович обіцяє європейські відносини з бізнесом

08.10.2009, 13:49

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович, вважає, що відносини між владою і бізнесом повинні будуватися на європейських стандартах. Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з підприємцями у Києві.

"Я вважаю, що відносини треба будувати на принципах і стандартах, затверджених в Європейському союзі… Я хочу змінити імідж влади, хочу зробити владу партнером бізнесу", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Голова Партії регіонів вказав, що в країнах Євросоюзу проводиться політика дерегуляції бізнесу і така ж політика, на думку В.Януковича, має проводитися і в Україні. Водночас, він вважає недопустимим збільшення податкового тиску на підприємців, зокрема збільшення суми єдиного податку. "Зміни у податковому законодавстві, як правило, вносяться прийняттям відповідних законів. Але цей уряд закони не тільки не виконує, але вони хочуть в ручному режимі управляти цими законами. А якщо, як кажуть, часто змінюються закони або правила гри, це вкрай негативно впливає на економіку і бізнес", - сказав В.Янукович.

Головний регіонал відзначив, що зміни у податковому законодавстві за допомогою постанов Кабінету Міністрів - це "підміна урядом вищого законодавчого органу. Недопустимо". "А спроби це робити весь час і в ручному режимі управляти цим питанням - ні в одній країні світу такої практики немає. Якщо це і є, то ця практика тільки негативно впливає на розвиток країни", - підсумував він.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини