RU

Янукович обіцяє скоро оголосити про результати газових переговорів з Росією

18.10.2011, 16:59
Янукович обіцяє скоро оголосити про результати газових переговорів з Росією - Фото
d214624ed0b21bc45f4efe0b003e8b23.jpg

Янукович обіцяє скоро оголосити про результати газових переговорів з Росією

Україна і Росія найближчим часом оголосять про результати переговорів щодо перегляду газових контрактів, заявляє президент України Віктор Янукович. У свою чергу глава РФ Дмитро Медведєв зазначає, що газові угоди з Україною можна переглядати, але тільки в тому випадку, якщо це буде взаємовигідно. Про це було сказано на спільній прес-конференції глав держав у вівторок в Донецьку.

"Ми оголосимо про це найближчим часом… Ми як партнери завжди будемо виконувати наші двосторонні угоди", - сказав Янукович, якого цитує Інтерфакс-Україна.

"У нас є діюча договірна база з нашими українськими партнерами - ідеальна або не ідеальна, але вона є, і вона підлягає виконанню. Можна цю базу міняти? Звичайно, можна, якщо сторони про це домовилися і якщо ми вважаємо, що це взаємовигідно", - сказав в свою чергу президент РФ Дмитро Медведєв.

Саме цим, зі слів Медведєва, займаються голови Нафтогазу і Газпрому. "Сподіваюся, що вони зможуть знайти такі способи співпраці, які будуть вигідні, прозорі і юридично коректні як для України, так і для РФ", - зазначив президент РФ.

Він додав, що завдання "виробити сучасну і взаємовигідну схему газової співпраці, орієнтовану на роки вперед, їм дано". "Я сподіваюся, вони з цією задачею впораються. Коли вони з цією задачею впораються, у нас буде підстава, щоб зібрати всіх і оголосити про результати, а якщо буде потрібно - бути присутніми при процедурі підписання відповідних документів", - сказав Медведєв.

Україно-російські відносини: всі новини>>>
Енергетична безпека: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини