RU

Янукович обіцяє рай інвесторам

17.02.2011, 17:03
Янукович обіцяє рай інвесторам - Фото
7598a929220e6267ec5de83d4b45d87a.jpg

Янукович обіцяє рай інвесторам
Президент України Віктор Янукович наголошує, що однією із найважливіших цілей у межах реформ, які реалізовуються зараз у нашій державі, є створення сприятливих умов для залучення в Україну інвестицій. Це глава держави сказав сьогодні в інтерв'ю представникам ЗМІ в Одесі.

Як повідомляє прес-служба Президента України, В.Янукович наголосив, що розвиток будь-якої держави неможливий без залучення коштів як національних, так і іноземних інвесторів. Без них також неможливо реалізувати вибрану Україною інноваційно-інвестиційну модель розвитку.

Глава держави нагадав, що Україна володіє величезними сировинними ресурсами, а перспективи поглиблення їхнього перероблення є і справді "колосальними".

Президент наголосив, що Україна - інвестиційно приваблива держава. Але необхідно створювати мотивації для інвесторів, найважливішими з яких є стабільність у країні, прозорість її економіки, ефективна політика дерегуляції, "яка знімає бюрократичні бар'єри на шляху просування інвестицій". "Це все те, що ми повинні робити найближчим часом", - резюмував глава держави.

Нагадаємо, за даними Держкомстату, в 2010 році в економіку України іноземні інвестори вклали $5986,0 млн. прямих інвестицій.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини