RU

Янукович обіцяє рай для бізнесу

01.10.2010, 14:25
Янукович обіцяє рай для бізнесу - Фото
a53d45886f5d9beec872f227a8b5bf9a.jpg

Янукович обіцяє рай для бізнесу

Президент України Віктор Янукович обіцяє, що держава забезпечить режим максимального сприяння бізнесу, прозорість правового регулювання і мінімальне фіскальне навантаження. Про це глава держави заявив сьогодні під час виступу на Ялтинському форумі.

Як повідомляє прес-служба Президента України, В.Янукович зазначив, що з метою розвитку і вдосконалення механізмів співпраці між державою і приватним капіталом влада ініціює національні проекти розвитку. "При реалізації цих проектів держава забезпечить режим максимального сприяння для бізнесу, прозорість правового регулювання і мінімальне фіскальне навантаження", - наголосив він.

"Зі свого боку ми чекаємо на прихід відповідальних інвесторів, орієнтованих на довгострокові інвестиції, а не швидке примноження капіталу", - додав В.Янукович.

За словами глави держави, влада почала роботу над підвищенням правових гарантій для бізнесу. "Вважаю це першочерговим завданням державної політики у найближчі роки. Йдеться про завершення судової реформи і активізацію боротьби з корупцією", - наголосив він.

Також В.Янукович зазначив, що почато роботу над стабілізацією сектору державних фінансів і ліквідацією бюджетних дисбалансів. "У цьому сенсі вважаю важливим позитивним чинником відновлення співпраці між Україною і МВФ. Чітке виконання умов Меморандуму між Україною і Міжнародним валютним фондом - найкращий показник того, що країна серйозно налаштована на зміни", - наголосив Президент України.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини