RU

Янукович обіцяє полегшити життя готельному бізнесу заради Євро-2012

31.05.2010, 14:20

Податковий тиск на підприємства готельного бізнесу послаблять. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час міжнародної конференції "Євро-2012: довгострокові можливості інвестицій у сектор готелів і відпочинку в Україні".

"У контексті підготовки до Євро-2012 буде прийнято ряд законопроектів, які зокрема передбачають послаблення податкового тиску на підприємства готельного бізнесу, спрощення процедури оформлення дозвільних документів для них і ліцензування", - повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави.

Деякі з цих законів, за словами В.Януковича, вже прийняті у першому читанні. Президент наголосив, що, ймовірно, вони будуть остаточно прийняті у червні.

"Ви зможете пересвідчитися: все, про що влада говорить вам, вона виконає. Для цього будуть створені законодавчі гарантії держави", - наголосив В.Янукович, додавши, що бюрократія не заважатиме веденню бізнесу в Україні.

"Лібералізація усіх напрямів підприємництва в нашій державі буде відбуватися поступово, а цільова програма щодо Євро-2012 фактично починається вже зараз", - сказав Президент.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини