RU

Янукович обіцяє мораторій на продаж землі іноземцям

15.06.2011, 17:30
Янукович обіцяє мораторій на продаж землі іноземцям - Фото
3d46c9d136bef29ca07e394b13a4193c.jpg

Янукович обіцяє мораторій на продаж землі іноземцям

Президент України Віктор Янукович обіцяє, що на продаж української землі іноземцям після проведення земельної реформи буде введено мораторій. Про це глава держави заявив сьогодні на нараді під час робочої поїздки у Вінницьку область.

Як повідомляє радіо Свобода, Янукович уточнив, що продавати землю згодом можна буде при дотриманні певних умов. "Але тільки у межах країни, оскільки на продаж землі за межі країни на певний час буде накладено мораторій", - сказав він.

За його словами, земельна реформа, насамперед, буде спрямована не на продаж земель, а на перетворення землі у товар. "І цей товар буде підставою і гарантією для надання кредитів. І ми вважаємо, цей ресурс, який буде залучений у країні, він додасть приблизну ціну близько 450 мільярдів гривень", - розраховує Янукович.

Земельна реформа, впевнений президент, також дасть змогу зменшити корупцію у цій сфері.

Нагадаємо, раніше в Адміністрації президента заявляли, що ринок сільськогосподарської землі повинен бути відкритим для іноземців.

У свою чергу, прем'єр-міністр Микола Азаров на початку червня висловив впевненість у тому, що українська земля не повинна продаватися іноземцям. "У нас досить наших внутрішніх інвесторів, і в умовах, коли у світі постійно зростають ціни на продовольство, коли земля стає стратегічним ресурсом, буде неправильно цей стратегічний ресурс передавати іноземцям", - наголосив Азаров.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини