RU

Янукович обіцяє Азарову жорстку розмову про тарифи ЖКХ

26.05.2011, 17:07
Янукович обіцяє Азарову жорстку розмову про тарифи ЖКХ - Фото
8e45a86441027d6114f2d2f99b8b2774.jpg

Янукович обіцяє Азарову жорстку розмову про тарифи ЖКХ

Президент України Віктор Янукович збирається провести "жорстку розмову" з Прем'єр-міністром Миколою Азаровим щодо тарифоутворення в житлово-комунальному господарстві. Про це глава держави заявив сьогодні в ході презентації стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Як передає кореспондент, підсумовуючи презентацію, В. Янукович відзначив, що в стратегії необхідно посилити складову житлово-комунальної реформи. Зокрема, він звернув увагу на необхідність переходу на економічно обґрунтовані тарифи.

"Це окрема тема. Я впевнений, що ми найближчим часом будемо мати на цю тему дуже жорстку розмову. Я поставив це завдання уряду. І, я сподіваюся, Микола Янович, що ви до кінця цієї сесії, цього політичного сезону, тобто, до початку липня, підготуєте серйозну нараду з серйозними пропозиціями як нам підійти до оптимізації тарифної політики в країні", - сказав В. Янукович.

Президент перейшов на підвищений тон і, звертаючись до М. Азарова, додав: "Мені вже набридло повторювати ці слова. І прохання до вас,яв черговий раз, якщо не останній, попереджаю і вас, і весь блок житлово-комунального господарства країни - підготувати серйозні пропозиції для серйозних змін і підходів в нашій державі в цьому питанні. І чекаю від вас відповіді".

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр заявляв, що Президент вимагає, щоб уряд зробив жорсткі висновки відносно чиновників, які затягують розв'язання питання щодо вирівнювання тарифів на житлово-комунальні послуги.

Віктор Янукович: біографія і підбірка новин>>>
Микола Азаров: біографія і підбірка новин>>>
ЖКХ, побутові послуги: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини