RU

Янукович незадоволений реформуванням системи адмінпослуг

10.06.2011, 13:50
Янукович незадоволений реформуванням системи адмінпослуг - Фото
88ff63bc9a5f652574a6833a9dd5240d.jpg

Янукович незадоволений реформуванням системи адмінпослуг

Державні установи, які беруть гроші з громадян за надання адміністративних послуг, – поза законом. Про це заявив сьогодні президент України Віктор Янукович під час засідання Комітету з економічних реформ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про надання адміністративних послуг в Україні, Янукович зазначив, що в Україні сьогодні відсутнє чітке розуміння загальної кількості таких послуг, не визначене коло тих, хто повинен їх надавати. "Кожне відомство дуже часто стоїть до останнього, зберігаючи у таємниці, можливість здерти з громадянина, підприємця сотню-другу гривень. Ми це добре знаємо", - сказав він.

Звертаючись до присутнього на засіданні прем'єр-міністра Миколи Азарова, Янукович зазначив: "Миколо Яновичу, я чекаю від вас відповіді на те питання, яке я поставив ще на початку цього року. Коли ми не будемо за державні кошти утримувати підприємства, створені різними відомствами для надання державних послуг, а якщо відверто, – більшість з них проводять корупційні дії. Скільки, 12 тисяч таких підприємств у нас?", - звернувся він до глави уряду.

Азаров відповів, що сьогодні немає ніякої правової підстави для діяльності таких підприємств. "Постановою Кабінету міністрів всі вони ліквідовані з 1 січня 2011 року і не мають права надавати платні послуги. Тому Генеральна прокуратура, Служба безпеки, МВС, будь ласка, перевіряйте", - наголосив він.

Після цього Янукович зазначив, що всі державні установи, які беруть гроші з громадян за надання будь-яких довідок, – поза законом. "Ми їх утримуємо за бюджетні кошти, а вони ще з громадян гроші збирають", - наголосив він.

Дерегуляція: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини