RU

Янукович незадоволений першими підсумками своїх реформ

07.04.2011, 11:30
Янукович незадоволений першими підсумками своїх реформ - Фото
f5728033e5b3f69c17be3f45b7711a69.jpg

Янукович незадоволений першими підсумками своїх реформ

Президент України Віктор Янукович незадоволений першими підсумками своїх реформ. Про це він заявив сьогодні, виступаючи з щорічним посланням до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України.

"Даючи загальну оцінку роботі влади за минулий період, чи можу я бути задоволений першими підсумками, випереджаючи критиків і опонентів, відразу скажу і відверто скажу: ні. З задумів і планів на 2010 рік ми змогли реалізувати максимум третину", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент

На думку глави держави, причини низької ефективності полягають у тому, що влада і суспільство не завжди були готові до змін, що пропонуються. "Бюрократизована державна машина, яка виживала при будь-якій владі, через інерцію намагається зберегти свої звичні механізми управління, свої адміністративні можливості і корупційні схеми тіньового заробітку. Національний бізнес, як великий, так і дрібний, поки займає вичікувальну позицію - або критика, або спостерігача. Навіть так звані підприємницькі майдани були швидше критичною реакцією на дії уряду, ніж продуктивною пропозицією з конкретними і обґрунтованими проектами для влади", - зазначив він.

В.Янукович передбачив, що суспільство звикло виживати, спираючись виключно на власні сили.

"Я розумію побоювання людей, що які-небудь радикальні зміни можуть погіршити їх і без того складне життя. Але висновок категоричний: треба зламати практику затягування та інерції, подолати розгубленість політиків і бюрократичний саботаж. Запит на якісні зміни став сьогодні ключовою вимогою до влади, бізнесу, громадськості", - сказав він.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини