RU

Янукович не поспішає відмовлятися від Митного союзу

26.08.2011, 13:35
Янукович не поспішає відмовлятися від Митного союзу - Фото
bd37f444adc7597030b80ef39b516426.jpg

Янукович не поспішає відмовлятися від Митного союзу

Президент України Віктор Янукович заявляє про необхідність пошуку компромісу в питанні співпраці з Митним союзом. Про це він сказав сьогодні в Донецьку.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, коментуючи заяви президента РФ Дмитра Медведєва про неприйнятність для російської сторони формульного підходу в питанні співпраці України з Митним союзом, Янукович зазначив, що в основі політики будь-якої держави завжди лежить захист національних інтересів.

"У нас є своя власна позиція, яка передбачає захист українських національних інтересів. Ми оголосили політику національного прагматизму… Позиції завжди були, є і будуть, але, безумовно, нам треба шукати компроміси", - сказав він.

Янукович переконаний, що "політика компромісів" - це політика, яка дає можливість відстоювати національні інтереси України.

Нагадаємо, раніше Медведєв заявив, що Росія не готова запропонувати Україні особливі умови членства в Митному союзі. "Або нехай вступає на загальних підставах, або до неї може бути застосовано інший режим", - наголосив він.

Митний союз: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини