RU

Янукович не підтримає "нереальний" бюджет Тимошенко

21.09.2009, 12:59

Народний депутат України, лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляє, що його політична сила проголосує за "реальний", без "популістських обіцянок" бюджет.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, зокрема, В.Янукович вказав, що проект бюджету-2010 заснований на нереальних показниках. "І це думка не тільки наших експертів. Це - виведення міжнародних фінансових організацій. Наприклад, Міжнародний валютний фонд прогнозує дефіцит бюджету понад 11%. А у проекті Тимошенко прогноз - лише 5%", - вказав головний "регіонал".

За словами В.Януковича, Прем'єр-міністр пропонує нереальний бюджет. Бюджет, який не може бути виконаний. "Якщо у процесі обговорення з проекту бюджету буде знято популістські обіцянки, якщо проект буде реальним - ми готові підтримати його. Ми вважаємо, що треба реально підходити до формування бюджету", - заявив В.Янукович.

Крім того, політик вкотре заявив, що фракція Партії регіонів не відступить від вимог підвищити мінімальні пенсії і зарплати.

Нагадаємо, у проекті держбюджету на 2010 рік витрати бюджету затверджено у сумі 324 млрд.грн., доходи - на рівні 285 млрд.грн., дефіцит - 46,7 млрд.грн. (3,97% ВВП), в тому числі загального фонду - 24,8 млрд.грн. і спеціального - 21,9 млрд.грн.

Раніше Президент України Віктор Ющенко оцінив дефіцит державного бюджету на 2010 рік у 106 млрд.грн.

Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини