RU

Янукович намітив план впровадження реформ у 2011 році

27.04.2011, 16:55

Президент України Віктор Янукович підписав Національний план дій на 2011 рік з впровадження реформ в Україні на 2010-2014 року. Про це повідомила сьогодні на брифінгу перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Акімова нагадала, що у січні під час засідання Комітету з економічних реформ Президент Віктор Янукович дав завдання доопрацювати національний план дій з впровадження реформ.

"Що таке план дій? По суті це план-графік проведення різних заходів щодо 21 напрямів економічних реформ, зведених воєдино. Це досить великий документ, який містить понад 800 заходів, які входять до програми економічних реформ", - сказала вона.

І.Акімова наголосила, що план дій був доопрацьований, і сьогодні підписаний Президентом України.

"Це показує, яку велику увагу приділяє Президент ходу економічних реформ… План дій насамперед демонструє напрями, за якими ми йдемо найближчі 3,5 року, а з іншого боку, дає інструмент відстеження, де проходять уповільнення темпів або спостерігаються відхилення від запланованого шляху", - додала вона.

І.Акімова нагадала основні пріоритети, закладені у програмі економічних реформ до кінця 2011 року, які відображені у плані дій. За її словами, це продовження фіскальної і монетарної стабілізації; питання, пов'язані з дерегуляцією економіки; реформування аграрного ринку; питання приватизації; пенсійна реформа та інші.

Ірина Акімова: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини