RU

Янукович контролюватиме рахунки підприємств, що надають адмінпослуги

10.06.2011, 16:21
Янукович контролюватиме рахунки підприємств, що надають адмінпослуги - Фото
dd3fdf742d653039520f301916587cec.jpg

Янукович контролюватиме рахунки підприємств, що надають адмінпослуги

Рахунки усіх підприємств, що надають адміністративні послуги, повинні бути переведені у Державне казначейство України. Про це йшлося сьогодні під час засідання Комітету з економічних реформ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у вступному слові, говорячи про проблеми функціонування підприємств, що надають адмінпослуги, президент Віктор Янукович зазначив: "Треба якнайшвидше навести порядок і зобов'язати всі державні підприємства перевести рахунки у Державне казначейство".

У свою чергу перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова на брифінгу після завершення засідання комітету пояснила: "Ті гроші, які збираються з адміністративних послуг, куди вони йдуть? На сьогодні вони збираються переважно різними держпідприємствами, які створені як посередники на цьому ринку і на практиці часто ці схеми служать системою викачування грошей у населення і розпихування по кишенях конкретних управлінських структур".

За її словами, жорстка вимога президента - це переведення всіх підприємств, які матимуть право на надання адміністративних послуг на казначейські рахунки і надходження усіх грошей, які будуть надходити від адмінпослуг виключно у загальний фонд державного бюджету.

Сьогодні на засіданні Комітету з економічних реформ президент України розкритикував хід реформування сфери адміністративних послуг, заявивши, що на сьогодні відсутнє чітке розуміння загальної кількості таких послуг і не визначено коло тих, хто повинен їх надавати.

Дерегуляція: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини