RU

Янукович хоче зрівняти українські пенсії з російськими

18.03.2010, 15:05

Президент України Віктор Янукович заявляє, що нова влада у "найоптимальніші строки" постарається вирівняти українські пенсії з російськими. Про це глава держави заявив, перебуваючи з візитом у Криму.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Президент зазначив, що планує провести на наступному тижні нараду з питань пенсійної реформи. "Пенсійна реформа була зупинена, і останні п'ять років ця сфера практично не реформувалася. Думаю, вже на наступному тижні я проведу таку нараду", - зокрема сказав В.Янукович, нагадавши, що на сьогодні дефіцит Пенсійного фонду становить близько 22 млрд. грн., а рівень пенсій в Україні приблизно на 40% нижче, наприклад, ніж у Росії.

"У найоптимальніші строки постараємося, як мінімум, вирівняти українські пенсії з російськими", - наголосив В.Янукович, зазначивши, що виступає за справедливий підхід у призначенні пенсій, зокрема, з обов'язковим урахуванням стажу і умов роботи. Крім того, під час підготовки і проведення пенсійної реформи буде вивчатися світовий досвід, а також враховуватися наслідки кризи.

Крім того, за словами Президента, місцеві бюджети можуть прийняти вже у травні. "Я думаю, що в травні ми вже повинні мати бюджети регіонів, і ці бюджети повинні бути спрямовані на ліквідацію наслідків кризи", - сказав глава держави на зустрічі з регіональним активом Криму в Сімферополі.

В.Янукович закликав представників місцевих органів влади взяти участь у підготовці проекту Держбюджету-2010. "Участь регіонів у підготовці бюджету обов'язкова", - наголосив він, висловивши переконання, що у головному фінансовому документі країни, безумовно, повинні бути враховані інтереси регіонів.

Загалом В.Янукович охарактеризував нинішню фінансову ситуацію в Україні як дуже важку. "Але ми не будемо сидіти, славши руки", – запевнив Президент.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини