RU

Янукович хоче знати, куди пішли гроші МВФ

31.08.2009, 11:45

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вимагає, щоб уряд дав звіт щодо виконання бюджету 2009 року, зокрема, щодо використання коштів Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це він заявив сьогодні під час засідання погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і комітетів.

"Ми вимагаємо, щоб уряд дав звіт Верховній Раді і народу України щодо виконання бюджету за минулий період. Вимагаємо звіту про використання коштів Міжнародного валютного фонду", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім того, лідер Партії регіонів відзначив необхідність того, щоб Верховна Рада затвердила зміни до Державного бюджету на 2009 рік. "Це потрібно було зробити ще за підсумками першого кварталу цього року. Ми цього не зробили. У нас не вистачило часу це зробити у липні. Вважаємо, що до розгляду бюджету на 2010 рік нам необхідно спочатку розглянути питання бюджету 2009 року на друге півріччя, з урахуванням того, що сьогодні накопичені значні кошти від різних кредитів. Обов'язково треба розглянути питання урегулювання бюджету на друге півріччя", - сказав В.Янукович.

Нагадаємо, раніше В.Янукович заявляв, що кошти МВФ треба спрямувати насамперед на підвищення рівня соціального захисту громадян.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини