RU

Янукович хоче винести земельну реформу на громадське обговорення

10.02.2011, 13:55
Янукович хоче винести земельну реформу на громадське обговорення - Фото
9845579036be75a042bdde6083aeed92.jpg

Янукович хоче винести земельну реформу на громадське обговорення

Президент України Віктор Янукович (на фото) виступає за суспільне обговорення земельної реформи. Про це глава держави сказав сьогодні під час відвідування підприємства "Зоря" (Херсонська обл., Білозерський р-н.).

"Головна мета земельної реформи - щоб земля отримала перспективного господаря", - наголосив В.Янукович, якого цитує прес-служба Президента України.

Спілкуючись з працівниками підприємства, В.Янукович наголосив, що проведення земельної реформи сьогодні є одним із найважливіших питань у політиці держави.

Президент наголосив, що, маючи одні із найкращих у світі земель і природно-кліматичні умови, аграрно-промисловий комплекс повинен бути винесений на якісно новий рівень розвитку, зробити його конкурентоздатним і ефективним.

Глава держави зазначив, що спроби провести земельну реформу ведуться давно. Однак вони були непослідовними і несистемними, і тому конкретних відчутних результатів, насамперед для селянина, не принесли. "Тіньові схеми як працювали, так і працюють далі. Що люди отримали? Нічого", - сказав В.Янукович.

"Треба, щоб на землі був ефективний господар, були правила користування землею, і власники їх виконували", - додав Президент.

В.Янукович також повідомив, що вже цього року в нашій державі буде створено земельний банк, який насамперед надаватиме кредити для села.

Глава держави наголосив, що "ситуація у світі з продовольством стає все гіршою. З огляду на глобальні загрози продовольчої кризи і необхідності забезпечення економічної безпеки розвитку України, ми повинні провести прагматичну аграрну політику". "Майбутнє України - це земля", - наголосив В.Янукович.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович заявляв, що вже підготовлено пакет законів з регулювання ринку землі.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини