RU

Янукович хоче створити виконавчий орган з реформ

02.06.2010, 17:50

Президент України Віктор Янукович ініціює створення виконавчого органу Комітету з реформ під керівництвом Прем'єр-міністра України Миколи Азарова. Про це він наостанок заявив сьогодні під час засідання Комітету з реформ.

"Ми повинні створити виконавчий орган комітету реформ і цей орган має очолити Микола Янович Азаров. Я не бачу іншого варіанта для того, щоб рухатися далі", - зазначив В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він наголосив, що після сьогоднішнього засідання робота над вдосконаленням і втіленням у життя програми економічних реформ буде проводитися на рівні робочих груп, експертів, вчених, представників міжнародних організацій. Крім того, В.Янукович, звертаючись до спікера парламенту Володимира Литвина, акцентував на важливості того, щоб більш значною була частина законів, яка розглядається у парламенті, що належать до блоку економічних реформ.

Нагадаємо, сьогодні Президент України під час засідання Комітету з економічних реформ оприлюднив перший етап економічних реформ, "які приведуть Україну до успіху". "Для цього, передусім, ми повинні забезпечити стабільний економічний розвиток України. Ми знизимо дефіцит бюджету і стабілізуємо державний борг. Ми послабимо податковий тиск і розширимо податкову базу. Ми знизимо інфляцію", - пообіцяв В. Янукович, додавши, що рівень інфляції планується скоротити з 13%, що закладені в бюджеті поточного року, до 6% в 2014 році.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини