RU

Янукович хоче побудувати у Кіровоградській області урановий завод

22.10.2010, 16:50

У Кіровоградській області планується побудувати завод з перероблення урану. Про це повідомив Президент України Віктор Янукович сьогодні під час відкриття радіологічного корпусу Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.

Як повідомляє прес-служба Президента України, серед перспективних сфер розвитку території глава держави назвав атомну енергетику. У цьому контексті В.Янукович повідомив про плани будівництва на Кіровоградщині заводу з перероблення урану.

Він також наголосив на важливості подальшого розвитку Кіровоградського науково-виробничого підприємства "Радій", яке має відігравати істотну роль в атомній енергетиці країни.

В.Янукович також нагадав, що сьогодні близько 55% електроенергії виробляється саме завдяки атомним потужностям країни. За словами Глави держави, добудування ще декількох атомних блоків дасть змогу збільшити цей показник до 60%.

Президент також відзначив важливість паралельного розвитку альтернативних джерел енергії в Україні. "Модернізація держави - це головна мета, яка сьогодні покладена в основі закладених нами програм", - наголосив В.Янукович.

Атомна енергетика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини