RU

Янукович хоче підвищити розмір допомоги при народженні дитини

09.11.2010, 16:46

Президент України Віктор Янукович ініціює підвищення розміру допомоги при народженні дитини і по догляду за дитиною. Про це сьогодні журналістам повідомила перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова.

Як повідомляє УНІАН, І.Акімова відзначила, що у Верховну Раду України вже направлено два відповідних законопроекти.

За її словами, перший законопроект передбачає збільшення розміру допомоги при народженні першої дитини до 25 тис. 50 грн. (на сьогоднішній день це 12 тис. 240 грн.), при народженні другої дитини - до 50 тис. 100 грн., при народженні третьої - до 100 тис. 200 грн.

Крім того, законопроектом передбачається збільшення разової виплати при народженні дитини до 8 тис. 350 грн. Також проектом закону збільшуються терміни, протягом яких виплачується матеріальна допомога: для першої дитини - з 1 до 2 років, для другої дитини - з 2 до 4 років і третього - з 3 до 6 років.

Нагадаємо, згідно із законом про виплати при народженні дитини, який підписав ще Президент Віктор Ющенко, з 1 січня 2011 року грошова допомога на першу дитину буде становити 22 прожиткових мінімуми, на другу - 45, третю і кожну подальшу дитину - 90 прожиткових мінімумів. За даними Міністерства праці і соціальної політики, в 2011 році прожитковий мінімум буде становити 963 грн.

Ірина Акімова: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини