RU

Янукович хоче активізації дипвідносин з Венесуелою

18.10.2010, 17:30

Президент України Віктор Янукович впевнений, що активізація дипломатичних відносин між Україною і Венесуелою сприятиме зміцненню взаємовідносин і організації ефективної співпраці у різних галузях. Про це глава держави заявив сьогодні на загальній прес-конференції з Президентом Венесуели Уго Чавесом.

"Нам надто необхідно зараз підняти рівень дипломатичних відносин, який сприятиме зміцненню наших взаємовідносин, підйому рівня економік, використанню того потенціалу, який сьогодні є між нашими країнами", - сказав В.Янукович, якого цитує прес-служба Президента України.

Глава держави зазначив, що під час сьогоднішніх перемовин він і його венесуельський колега відзначили низький рівень існуючої договірно-правової бази двосторонніх відносин країн. "Нам необхідно пошвидше підняти цей рівень до такого, який би створював умови для ведення бізнесу як у Венесуелі, так і в Україні", - зазначив Президент.

В.Янукович назвав дуже широким коло напрямів взаємної співпраці України і Венесуели. Йдеться, зокрема, про участь України в індустріалізації Венесуели, розвиток різних галузей економіки, передусім - енергетики, інфраструктури, аеронавтики тощо.

"Ми домовилися, що найближчим часом відпрацюємо Дорожню карту, яка визначить пріоритетні напрями нашої співпраці та їхню послідовність", - резюмував В.Янукович.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини