RU

Янукович готовий запропонувати німецьким інвесторам реальні проекти

30.08.2010, 17:50

Україна і Німеччина послідовно працюватимуть на розвиток своїх торгово-економічних відносин. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час прес-конференції після зустрічі з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

"Ми сьогодні робимо перший крок на новій основі. І крок за кроком будемо посилювати нашу політику в питаннях розвитку торгово-економічних відносин", - сказав В.Янукович, додавши, що йдеться також про створення умов для німецьких інвесторів і пропозицій щодо реальних проектів.

Відповідаючи на питання щодо модернізації української ГТС, глава держави сказав: "Я впевнений, що Європейський Союз і Німеччина як один із його лідерів зацікавлені в участі в цьому проекті, щоб надалі мати реальний контроль і вплив на використання цієї ГТС, яка в минулому давала Європі не дуже хороші приклади. Такого більше не буде".

За словами В.Януковича, сторони досягли домовленості, що українська ГТС служитиме як постачальник газу - Росії, так і його споживачам - Європі. "А Європа буде прагнути, щоб ця система була справді технічно готова, і щоб тут не було ні якої політики. Тут є тільки економічні і соціальні інтереси", - наголосив Президент України.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини