RU

Янукович готовий скасувати голографічний захист?

15.11.2010, 15:15
Янукович готовий скасувати голографічний захист? - Фото
7249fde89a020b9b172abc523bd0c25a.jpg

Янукович готовий скасувати голографічний захист?

Підготовлено проект указу Президента України про скасування обов'язкового застосування голографічного захисту документів і груп товарів. Про це повідомляє "Дзеркало тижня", посилаючись на текст документа.

Видання зазначає, що у пояснювальній записці до проекту указу про визнання указу президента України від 15 листопада 2000 року N1239 "Про захист документів і товарів голографічними захисними елементами", що втратив силу, сказано, що чинним законодавством не передбачено застосування голографічного захисту документів і товарів, визначених актами Кабміну.

Також зазначається, що прийняття проекту указу президента зумовлено необхідністю зменшення фінансового навантаження на суб'єктів господарювання, які зобов'язані вводити голографічний захист документів і продукції, щодо яких Кабмін встановив необхідність застосування голографічного захисту.

"Також потрібно зазначити, що застосування голографічних захисних елементів не гарантує збереження зв'язку між змістом виданого документа (його текстовою частиною) і цим бланком", - сказано у пояснювальній записці.

Крім того, вже розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України про визнання постанов від 24 лютого 2001 року N171 "Про затвердження Положення про порядок голографічного захисту документів і товарів", що втратили силу і від 5 липня 2002 року N932 "Про затвердження переліків документів і груп товарів, належних захисту голографічними елементами".

За інформацією видання, проекти указу і постанови вже узгоджені Мінфіном, Мінекономіки, Держкомпідприємництва і Службою безпеки України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів готується відновити державний контроль над виробництвом захисних знаків і документів суворої звітності.

Як заявляв до цього глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський, вартість документів суворої звітності, захисних знаків і так далі у рік становить близько 8 млрд. грн.

Зазначимо, що галузь виробництва захисних знаків і документів суворої звітності, яка є ключовою для державної безпеки, у період президентства Віктора Ющенка була, по суті, "приватизована" приватним консорціумом "ЄДАПС".

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини