RU

Янукович доручив запастися 4,5 млн. тонн зерна

22.07.2010, 14:50

Президент України Віктор Янукович, враховуючи ситуацію на світовому ринку зерна, звернув увагу на необхідність формування продовольчого резерву для забезпечення продовольчої безпеки країни.

Про це, як повідомляється на офіційному сайті глави держави, йшлося на зустрічі В.Януковича з Міністром аграрної політики Миколою Присяжнюком. Президент заслухав доповідь про ситуацію в агропромисловому комплексі, зокрема, про хід збору врожаю, після чого доручив М.Присяжнюку закупити в Аграрний фонд, щонайменше, 4-4,5 млн. тонн зернових.

В.Янукович також доручив почати підготовку до осінньо-польових робіт. Зокрема - передбачити механізми здешевлення вартості паливно-мастильних матеріалів, забезпечення аграріїв добривами, коштами захисту рослин і кредитними ресурсами.

Крім того, Президент доручив пришвидшити розроблення програми розвитку молочного і м'ясного тваринництва.

За даними М.Присяжнюка, травневий прогноз врожаю зернових на рівні 46 млн. тонн був зменшений на 3,5 млн. тонн через складні погодно-кліматичні умови. З урахуванням уточненого прогнозу визначено, що загальний обсяг експорту зернових у 2010-2011 маркетинговому році становитиме 16 млн. тонн.

Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини