RU

Янукович доручив Азарову підготувати програму реформ Нафтогазу

02.09.2011, 14:16
Янукович доручив Азарову підготувати програму реформ Нафтогазу - Фото
f66fc36a6f6a0a917dc20c661450edc4.jpg

Янукович доручив Азарову підготувати програму реформ Нафтогазу

Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову до 1 жовтня підготувати програму реформування НАК Нафтогаз України. Відповідне доручення оприлюднено на сайті глави держави.

Як зазначено в тексті документа, такі заходи необхідні в зв'язку із приєднанням України до Договору про заснування Енергетичного співтовариства і необхідністю адаптації законодавства України до законодавства ЄС в області енергетики і з метою забезпечення реформування нафтогазової галузі.

Так, прем'єр-міністр до 1 жовтня доручено підготувати в рамках роботи у напрямі реформ "Реформа нафтогазової промисловості" і представлення на розгляд керуючої ради Комітету з економічних реформ проекту програми реформування НАК Нафтогаз України.

Проект повинен містити: дані щодо інвентаризації активів НАК Нафтогаз України, її дочірніх підприємств і розподілу активів на профільні і непрофільні; пропозиції з подальшого використання непрофільних активів НАК Нафтогаз України та її дочірніх підприємств; пропозиції по моделі реалізації державними підприємствами функцій в нафтогазовій сфері; підготовки і внесення у встановленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроектів про внесення змін в законодавство щодо реформування НАК Нафтогаз України.

Глава держави доручив уряду до 1 жовтня підготувати і внести на розгляд Верховної Ради законопроекти про внесення змін в законодавчі акти щодо реформування НАК Нафтогаз України.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини