RU

Янукович дав добро на розпродаж стратегічних об'єктів

13.12.2010, 10:40
Янукович дав добро на розпродаж стратегічних об'єктів - Фото
f82161fc2ba2bd35769d059455e05327.jpg

Янукович дав добро на розпродаж стратегічних об'єктів
Президент України Віктор Янукович ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) "Про ситуацію у сфері приватизації державного майна", яким зазначається приватизація найбільших державних об'єктів. Відповідний Указ N1118/2010 глава держави підписав 10 грудня.

Цим документом Президент України дав добро на приватизацію стратегічних об'єктів, продаж акцій яких був заборонений на час світової фінансової кризи Указом Президента України від 16 травня 2008 року N449 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 травня 2008 року "Питання Фонду державного майна України".

"З огляду на потреби у забезпеченні економічної безпеки держави, стабілізації державних фінансів і створення умов для економічного зростання, Рада національної безпеки і оборони України вважає за необхідне відновити приватизаційні процеси з метою виконання Державного бюджету України на 2010 рік у частині надходжень від приватизації державного майна", - сказано у рішенні РНБО.

Відтепер Фонд державного майна України може готувати до продажу державні пакети акцій "Дніпроенерго", "Донбасенерго", "Західенерго", "Центренерго", "Турбоатом", Одеський припортовий завод, і Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд, "Феодосійської суднобудівної компанії "Море" і Проектно-конструкторський інститут атомного і енергетичного насособудування.

Нагадаємо, що РНБО прийняв відповідне рішення 22 жовтня 2010 року.

Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини