RU

Янукович дізнався про проблеми з будівництвом термінала у "Борисполі"

25.01.2011, 17:50
Янукович дізнався про проблеми з будівництвом термінала у
69a417dba6546153d20eb62e8b37040e.jpg

Янукович дізнався про проблеми з будівництвом термінала у "Борисполі"
Президент України Віктор Янукович доручив Першому віце-прем'єр-міністру Андрію Клюєву вирішити проблемні питання зі спорудженням нового термінала в аеропорту "Бориспіль". Про це він заявив сьогодні під час засідання українсько-турецького бізнес-форуму.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович зазначив, що над спорудженням нового термінала в аеропорту "Бориспіль" працює турецька група. "Я чув, що у вас є проблеми, сьогодні мені Прем'єр-міністр про це сказав", - звернувся В.Янукович до турецької сторони. До того ж Президент не назвав характеру проблеми.

Глава держави повідомив, що дав доручення Першому віце-прем'єр-міністру А.Клюєву особисто зустрітися з турецькою стороною і врегулювати всі проблемні питання.

Нагадаємо, у 2008 році був визначений переможець тендера на будівництво термінала "D" в аеропорту "Бориспіль" за японським кредитом - турецька група "Догуш Іншаат" (консорціум "Dogus/Alarko/YAD"). У листопаді 2008 року офіційно почато будівництво. Вартість контракту - $377 млн., з них $167 млн. японської кредитної лінії і $210 млн. власних коштів ДП МА "Бориспіль". Кабінет Міністрів у травні 2009 року визначив турецьку компанію "Догуш Іншаат" відповідальною за будівництво термінального комплексу "D" ГП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

"Догуш Іншаат" обіцяла завершити спорудження нового пасажирського терміналу до 1 жовтня 2011 року.

Нагадаємо також, що Кабмін розпорядженням від 2 вересня 2010 року N1760-р скасував розпорядження від 27 травня 2009 року N623 "Питання залучення субпідрядників і постачальників для будівництва термінала "D" державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

ДП "Міжнародний Аеропорт "Бориспіль": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини