RU

Янукович благословив збільшення допомоги при народженні дитини

08.04.2011, 13:15
Янукович благословив збільшення допомоги при народженні дитини - Фото
e0b0c2f9004d2e234a8e0fcb0ecc2293.jpg

Янукович благословив збільшення допомоги при народженні дитини
Президент України Віктор Янукович підписав Закон "Про внесення зміни до Закону "Про державну допомогу сім'ям із дітьми" щодо виплати допомоги при народженні дитини. Про це повідомила прес-служба глави держави.

Згідно з підписаним законом, допомога при народженні дитини нараховується з огляду на розмір прожиткового мінімуму для дітей у віці до шести років, встановленого на день народження дитини.

Допомога при народженні дитини виплачується у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму, - на першу дитину; кратну 60 розмірам прожиткового мінімуму, – на другу дитину; кратну 120 розмірам прожиткового мінімуму, - на третю і кожну наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятиразовому розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, інша сума допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 24 місяців, на другу дитину – 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину - 72 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Глава держави доручив Кабінету Міністрів привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цих законів.

Крім того, уряд має забезпечити прийняття нормативно-правових актів, що витікаює із цього закону, і забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їхніх нормативно-правових актів у відповідність до цих законів.

Закон набуває чинності від дня його опублікування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини