RU

Янукович благословив будівництво енергоблоків на Хмельницькій АЕС

03.02.2011, 10:25
Янукович благословив будівництво енергоблоків на Хмельницькій АЕС - Фото
377d09f5c830a0be193c40a72334a1e4.jpg

Янукович благословив будівництво енергоблоків на Хмельницькій АЕС
Президент України Віктор Янукович підписав Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про співпрацю у будівництві енергоблоків N3 і N4 Хмельницької АЕС" (N2917-VI). Про це повідомляє прес-служба глави держави.

12 січня Верховна Рада ратифікувала зазначену Угоду. За прийняття відповідного рішення проголосували 240 народних депутатів. Зокрема депутати від опозиційних фракцій виступили проти ратифікації зазначеної Угоди. Вони заявили, що такі дії призведуть до ще більшої енергетичної залежності України від Росії.

Нагадаємо, у листопаді 2010 року Кабінет Міністрів схвалив цей проект закону. У червні минулого року глава Мінпаливенерго України Юрій Бойко і гендиректор держкорпорації "Росатом" (РФ) Сергій Кірієнко підписали угоду про співпрацю у будівництві енергоблоків N3 і N4 ХАЭС. Документ передбачає забезпечення російською стороною обсягів кредитного фінансування, необхідних для проектування будівництва і введення в експлуатацію енергоблоків ХАЕС, зокрема для оплати послуг і товарів, що поставляються з РФ в Україну. Орієнтовна вартість блоків оцінюється у $4-5 млрд.

Атомна енергетика: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини